ADWOKAT PRAWO KARNE - WARSZAWA

Prawo karne jest moim głównym obszarem zainteresowań i moją specjalizacją. Uważam, że prawo karne to dziedzina prawa, w której liczy się nie tylko szybkość podejmowanych decyzji, ale też doświadczenie. Zdobywałam je podczas współpracy z najlepszymi adwokatami w Warszawie oraz podczas setek godzin spędzonych przy aktach, czy na sali sądowej. Wierzę, że dobry adwokat to taki, adwokat, który poza doświadczeniem i biegłością w aktualnym orzecznictwie, ma do zaoferowania swoim klientom zaangażowanie i empatię.

adwokat prawo karne warszawa

Adwokat prawa karnego – zakres podejmowanych działań

Świadczę kompleksową pomoc prawną na każdym etapie postępowania karnego, a zatem w postępowaniu przygotowawczym, postępowaniu głównym i odwoławczym oraz wykonawczym. Występuję w roli obrońcy, pełnomocnika, jak i oskarżyciela. Sprawy, w których najczęściej udzielam pomocy prawnej dotyczą:

Mając na uwadze, że pomoc adwokata prawa karnego nie kończy się na etapie uprawomocnienia wyroku, prowadzę także sprawy z zakresu prawa karnego wykonawczego. Pomoc adwokata – Warszawa lub jakiekolwiek inne miasto stawia przed nami takie same zadania, dotyczyć może w szczególności:

Adwokat WARSZAWA

Jeśli szukasz w Warszawie adwokata, który profesjonalnie i rzetelnie poprowadzi cię przez zapewne stresujące i trudne dla Ciebie postępowanie karne, zapraszam do kontaktu. Jeśli poszukujesz wyłącznie porady prawnej z zakresu prawa karnego, oczekujesz jednorazowego przygotowania zażalenia, wniosku lub innego pisma procesowego, jako tymczasowo aresztowany poszukujesz pomocy profesjonalisty – także jestem do dyspozycji. Adwokat Warszawa sprawy karne.