O MNIE

Adwokat Martyna Kret

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam także studia na Politechnice Gdańskiej na kierunku Zarządzanie – w języku angielskim. Już na studiach podjęłam współpracę z kancelarią adwokacką Karniści.pl, z którą związana byłam od chwili jej powstania. Aplikację adwokacką odbywałam w Warszawie, pod patronatem adwokata Marcina Hilarowicza. Po jej ukończeniu uzyskałam tytuł adwokata oraz wpis na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie.

Wieloletnia współpraca ze znanymi i cenionymi adwokatami, dziesiątki wygranych spraw oraz setki godzin spędzonych na salach sądowych pozwoliły mi na zdobycie bardzo bogatego doświadczenia, które w zawodzie adwokata jest kwestią kluczową.

Cechuje mnie rzetelność, profesjonalizm, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do powierzonej mi sprawy. Wiem, jak ważny dla każdego Klienta jest kontakt z adwokatem, dlatego na bieżąco informuję Klientów o podejmowanych  w sprawie czynnościach i konsultuję z nimi konkretne działania. Zawsze szukam dla Klienta optymalnego rozwiązania.

 

 

Moje zainteresowania koncentrują się wokół prawa karnego, jednak w swojej praktyce zawodowej nie ograniczam się wyłącznie do tej dziedziny prawa, prowadząc także sprawy z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego.

 

Siedziba kancelarii znajduje się w Warszawie, jednakże świadczę usługi prawne na terenie całej Polski.

GŁÓWNE OBSZARY
SPECJALIZACJI

Prawo karne Warszawa

Prawo karne

Prawo cywilne

Prawo rodzinne Warszawa

Prawo rodzinne