PRAWO CYWILNE - WARSZAWA

Świadczę pomoc w zakresie prawa cywilnego osobom prywatnym i przedsiębiorcom zarówno w Warszawie, jak i na terenie całego kraju. To co wyróżnia prawo cywilne spośród innych gałęzi prawa, to nieodłączny związek z życiem codziennym, konieczność rozważenia różnego sposobu interpretacji zaistniałych wydarzeń oraz umiejętność przewidzenia odległych skutków podejmowanych działań prawnych. Prawo cywilne warszawa.

Na podstawie zdobytego doświadczenia jestem w stanie sprawnie i profesjonalnie poprowadzić praktycznie każdą sprawę cywilną. Jednakże specjalizuję się w poniżej wymienionych rodzajach spraw.

Zapraszam do kontaktu

prawo cywilne warszawa

W szczególności prowadzę sprawy w zakresie:

Adwokat prawa gospodarczego w Warszawie

Prawo gospodarcze charakteryzuje to, że zawsze co najmniej po jednej ze stron znajduje się przedsiębiorca. W zakresie tej gałęzi prawa oferuję kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie opracowywania projektów dokumentów, jak i reprezentacji przed sądami. Swoje usługi kieruje głównie do podmiotów mających siedzibę w Warszawie, jednakże możliwa jest także współpraca zdalna.

Usługi z zakresu prawa gospodarczego, to m.in.

Adwokat prawa odszkodowawczego w Warszawie

W swojej działalności adwokackiej świadczę również usługi związane z dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych, czyli zapłaty określonej sumy pieniędzy tytułem naprawienia szkody powstałej albo w majątku poszkodowanego, albo w jego dobrach niematerialnych. Także i w tej dziedzinie jestem w stanie świadczyć profesjonalną usługę prawną zarówno stacjonarnie w Warszawie, jak i zdalnie w pozostałych częściach Polski.

Prawo odszkodowawcze wiąże się z następującymi rodzajami spraw:

PRAWO SPADKOWE

PRAWO GOSPODARCZE

prawo cywilne warszawa

Odszkodowania i zadośćuczynienie