PRAWO RODZINNE - WARSZAWA

Świadczę pomoc prawną w zakresie prawa rodzinnego. Zachęcam do współpracy klientów z Warszawy. Moi klienci, poszukujący wsparcia w tym zakresie, oprócz fachowej pomocy prawnej mogą liczyć na dyskrecję, poufność i empatyczne podejście. Cechuje mnie umiejętność uważnego wsłuchania się w problem i ustalenia planu działań, które pomogą rozwiązać sprawę szybko i przy ograniczeniu negatywnych emocji.

Pomoc w sprawach związanych z prawem rodzinnym

Główne obszary:

  • sprawy małżeńskie (separacja, rozwód z orzekaniem o winie lub bez orzekania o winie, nieistnienie lub unieważnienie małżeństwa)
  • zabezpieczenie alimentów na dzieci lub małżonka
  • sprawy związane z ustaleniem władzy rodzicielskiej, miejsca zamieszkania dziecka, przyznaniem alimentów
  • podział majątku po rozwodzie
  • pomoc w sprawach związanych z zawarciem małżeństwa (np. zezwolenie na wstąpienie w związek małżeński osobie bez wymaganego prawem wieku)
  • inne sprawy małżeńskie (np. majątkowe typu sporządzanie umów majątkowych małżeńskich, zniesienie wspólności ustawowej, wyłączenie odpowiedzialności finansowej za zobowiązania drugiego małżonka)
  • wszelkie sprawy dotyczące małoletnich (np. adopcja, zaprzeczenie rodzicielstwa, uregulowanie kwestii widzeń z dziećmi, przyznanie, pozbawienie, ograniczenie lub zawieszenie władzy rodzicielskiej itp.)
prawo rodzinne warszawa

Prawo rodzinne – zakres mojej pomocy

Pomagam moim klientom w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, podchodząc do nich w sposób profesjonalny, kompleksowy i empatyczny. Przygotowanie do rozpraw rodzinnych charakteryzuje się dużym ładunkiem emocjonalnym i najczęściej również znaczną zawiłością. Niemniej jednak są to sprawy, które najmocniej rzutują na najczęściej całe życie klientów i ich rodzin, dlatego powodzenie tego typu spraw ma ogromne znaczenie.

Reprezentuję swoich klientów w sprawach z zakresu prawa rodzinnego nie tylko na sali sądowej, ale również podczas różnego rodzaju mediacji. Odpowiednio przeprowadzone mediacje pozwalają ograniczyć stres związany ze sprawami rodzinnymi, a także wypracować korzystny kompromis oraz przyspieszyć moment wyprostowania zawiłych sytuacji. Jestem nie tylko adwokatem, ale również dyplomowanym mediatorem, dlatego sprawy rodzinne są tymi, którymi zdecydowanie najczęściej się zajmuję. Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, które mają wątpliwości dotyczące ich własnym spraw rodzinnych lub spraw osób im najbliższych.

Dodatkowo zajmuje się też sprawami z prawa cywilnego i karnego. W przypadku zainteresowaniem tego typu sprawami zapraszam do kontaktu mailowe, telefonicznego lub po przez formularz kontaktowy, który znajduje się w zakładce Kontakt.

Prawo rodzinne warszawa